Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Презентація платформи Volonter.org: як шукати однодумців для реалізації власних ідей та ініціатив

За даними дослідження JFK, у 2014 році 23% українців займались волонтерською діяльністю. Це 8 мільйонів людей, які можуть гордо називати себе волонтерами. Усім цим людям потрібен ефективний інструмент для комунікації та пошуку однодумців. Для доброго діла у них вдосталь часу і ентузіазму, але часто бракує рук.
volonter.org – це зручна платформа для пошуку однодумців та ресурсів для втілення визначних громадських ініціатив. Її завдання - побудувати горизонтальні зв'язки та встановити ефективну комунікацію між волонтерами, волонтерськими групами та громадськими організаціями.
Приходьте, щоб дізнатися, як завдяки цьому інструменту знаходити соратників у реалізації власних ідей.
Доповідачі: Анатолій Мазарчук - керівник проекту “Волонтер.орг”, засновник волонтерської ініціативи “Герої АТО” (www.atoheroes.org)
Віталій Харечко, співзасновник громадської організації “Development Foundation” (“Фонд розвитку”), що займається проектами реабілітації після АТО.
Марта Пивоваренко, голова правління “Development Foundation” та керівник проекту “Спільноти самодопомоги”.
Кількість місць обмежена, будь ласка, зареєструйтеся тут: https://goo.gl/forms/4SeM7Rw0nETBYqH73

Презентація відбуватиметься українською мовою.

Для того, щоб потрапити в Американський дім, Ви повинні узяти із собою паспорт (внутрішній або зовнішній) чи водійські права. Інші документи, такі як: членський квиток Американського дому, студентський, журналістські посвідчення або інші ідентифікатори НЕ дійсні для входу.


Довідково: Volonter.org - нова платформа, що почне працювати з жовтня 2016 р. в рамках проекту “Development Foundation”. Аналогом volonter.org є американський сайт http:// www.volunteermatch.org, що діє як ефективний механізм для комунікації між волонтерськими групами та окремими благодійниками у США.

Related Events

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out