Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Втілюйте ідеї

Американський дім сповнений інноваціями та творчістю. Створюй, навчайся, досліджуй та обмінюйся ідеями. Примножуй інноваційний, творчий, підприємницький і науковий потенціал, використовуючи цифрові та Do-It-Yourself інструменти. Мейкерспейс — це місце, де можна ознайомитись з останніми технологічними новинками для освітнього, особистісного та бізнес-розвитку. Тут ти зможеш скористатись: 

 • 3D-принтерами та 3D-сканером для прототипування; 

 • Вініловим різаком та термопресом для брендингу; 

 • Ардуіно та Raspberry Pi 3 контролерами для програмування; 

 • Міді-клавіатурою для створення та запису музики; 

 • Комп’ютерами iMac з програмним забезпеченням для 3D-моделювання, програмування, редагування фото та відео тощо.

1 (3).jpg

Ти можеш використовувати обладнання в Мейкерспейсі за допомогою картки постійного відвідувача Американського дому. Якщо ти ще не маєш картки — не хвилюйся, її можна безкоштовно отримати на рецепції Американського дому протягом 10 хвилин. 

Наша команда з ІТ та інновацій завжди готова прийти на допомогу і користувачам-початківцям, і тим, хто з технікою на «ти». 

Використання техніки та матеріалів в Американському домі безкоштовне, тому, будь ласка, поважай своїх колег-мейкерів та дотримуйся правил Мейкерспейсу: 

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА 

 • Дотримуйся умов відвідування та правил поведінки Американського дому; 

 • Їжа та напої в Мейкерспейсі заборонені; 

 • Заборонено використовувати обладнання для незаконної діяльності, лобіювання, рекламних або комерційних цілей; 

 • Використовуй власні пристрої для зберігання даних або хмарні сховища (коли користувач закінчує роботу, всі зображення, відео, записи і проекти з комп’ютерів та ноутбуків Американського дому видаляють); 

 • Дозволяється використання власних пристроїв та потрібного обладнання. 

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ОБЛАДНАННЯМ 

 • Для того щоб скористуватися обладнанням в Мейкерспейсі, будь ласка, забронюй його заздалегідь через систему бронювання Makerspace Booking System

 • Модель, надрукована на 3D-принтері, повинна бути меншою ніж 50мм x 50мм x 50мм за габаритами/на її друк повинно використовуватись до 15 грамів пластику/час друк має тривати до 90 хв. 

 • Розмір стікерів чи дизайну для футболок, які створюються за допомогою вінілового різака, не повинен перевищувати 30см х 30см. 

Якщо ти хочеш створити більший проект, використовуючи 3D-принтер або вініловий різак, будь ласка, заповни цю форму


забронювати обладнання


Історії

Американський дім – це колиска ідей. Ознайомтеся з уже втіленими новаторськими проектами:

Cardiomo

Роман і його команда за допомогою ресурсів Мейкерспейсу (а саме – 3D-принтера, вінілового різака й іншого обладнання) створили прототип пристрою для моніторингу стану здоров’я, який постійно відстежує життєві показники. Вони представили свій проект на виставці технологій CES 17 та успішно знайшли інвесторів.


Finder

Творці автономного GPS-маяка Finder, спеціально розробленого для велосипедів, є постійними відвідувачами Мейкерспейсу Американського дому – тут вони використовують ресурси для створення прототипів і комунікаційних матеріалів. У квітні 2017 року ця команда представляла Україну на Міжконтинентальній битві стартапів у Сан-Франциско


Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out