Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Втілюйте ідеї

Американський дім сповнений інноваціями та творчістю. Створюйте, навчайтеся, досліджуйте та обмінюйтеся ідеями. Примножуйте інноваційний, творчий, підприємницький і науковий потенціал, використовуючи цифрові та Do-It-Yourself інструменти. Картка постійного відвідувача  Американського дому дає змогу безкоштовно користуватися нашим обладнанням. Наша команда з ІТ та інновацій завжди готова прийти на допомогу і користувачам-початківцям, і тим, хто з технікою на «ти». Не проґавте нашого наступного Tech Expo Fun, де матимете змогу ознайомитися з принципами роботи сучасних технологій, доступних в Американському домі.

Мейкерспейс працює згідно з графіком роботи Американського дому. Ви можете забронювати обладнання нижче. Зверніть увагу:

  • Не забудьте прихопити власний пристрій для зберігання своїх даних. Коли користувач закінчує роботу, всі зображення, відео, записи і проекти з комп’ютерів та ноутбуків Американського дому видаляють.

  • Відвідувачі можуть приносити власні пристрої та потрібне обладнання.

  • Заборонено використовувати обладнання для незаконної діяльності, лобіювання, рекламних або комерційних цілей.


забронювати обладнання

Щоб забронювати обладнення в Мейкерспейсі, будь ласка, телефонуйте за номером +380 63 3430119


Історії

Американський дім – це колиска ідей. Ознайомтеся з уже втіленими новаторськими проектами:

Finder

Творці автономного GPS-маяка Finder, спеціально розробленого для велосипедів, є постійними відвідувачами Мейкерспейсу Американського дому – тут вони використовують ресурси для створення прототипів і комунікаційних матеріалів. У квітні 2017 року ця команда представляла Україну на Міжконтинентальній битві стартапів у Сан-Франциско


Cardiomo

Роман і його команда за допомогою ресурсів Мейкерспейсу (а саме – 3D-принтера, вінілового різака й іншого обладнання) створили прототип пристрою для моніторингу стану здоров’я, який постійно відстежує життєві показники. Вони представили свій проект на виставці технологій CES 17 та успішно знайшли інвесторів.