Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Summer Music Series: Wally Palmar

Людина, яка продовжує нести дух рок-н-ролу ще з 70-х років, напряму з американської "моторної столиці", міста Детройт (Мічиган). Запальний бунтар, але великий романтик в душі, гітарист та вокаліст гурту The Romantics — Воллі Палмар!

Про його творчий шлях, подорож до України зі своєю мамою та про концерт у складі гурту Рінго Стара, ми поговоримо на новій лекції Summer Music Series!

Summer Music Series — серія лекцій у неформальній атмосфері, які присвяченні вивченню українського походження всесвітньо відомих американських музикантів. Кожна лекція супроводжуватиметься фотографіями та відео, а також по завершенню лекційної частини буде відкритий мікрофон, до якого зможе приєднатись кожен.

Інформація про спікера:
Дмитро Лавренюк за освітою інженер-будівельник, а за покликанням спражній музикант. Засновник гурту Cardinal Birds. Свій перший сингл ''Little Johnny'' гурт випустив у 2015 році. Пісню в соцмережах підтримали Дейв Бекш (Sum 41), Піт Вентц (Fall Out Boy), Нудлз (The Offspring) і Zebrahead. Сингл ЕР ''Children of the 1990's'' вже прослухало більше 100.000 користувачів на Soundcloud, а пісню ''KillKillKill'' було представлено в прямому ефірі на ''Радіо Рокс''.

Не забудьте паспорт чи посвідчення водія.

Earlier Event: August 2
English Movie Night: The Lincoln Lawyer
Later Event: August 7
Wednesday English@America House
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out