Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Summer Music Series: Tony Levin

Він грав з Джоном Ленноном, Пітером Гебріелом, Pink Floyd та King Crimson. Тоні Левін — відомий усьому світові американський бас-гітарист та музичний новатор, який придумав "фанкі фінгерз", пристрій, що імітує звук ударів барабанними паличками по струнах бас-гітари.

Про його українське походження, подорож до України та київський концерт у складі гурту "Stick Men" поговоримо з Дмитром Лавренюком під час другої лекції Summer Music Series.

Summer Music Series — серія лекцій у неформальній атмосфері, які присвяченні вивченню українського походження всесвітньо відомих американських музикантів. Кожна лекція супроводжуватиметься фотографіями та відео, а також по завершенню лекційної частини буде відкритий мікрофон, до якого зможе приєднатись кожен.

Інформація про спікера:
Дмитро Лавренюк за освітою інженер-будівельник, а за покликанням спражній музикант. Засновник гурту Cardinal Birds. Свій перший сингл ''Little Johnny'' гурт випустив у 2015 році. Пісню в соцмережах підтримали Дейв Бекш (Sum 41), Піт Вентц (Fall Out Boy), Нудлз (The Offspring) і Zebrahead. Сингл ЕР ''Children of the 1990's'' вже прослухало більше 100.000 користувачів на Soundcloud, а пісню ''KillKillKill'' було представлено в прямому ефірі на ''Радіо Рокс''.

Не забудьте паспорт чи посвідчення водія.

Earlier Event: July 16
TOEFL Prep Series: Setting Goals
Later Event: July 17
Wednesday English@America House
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out