Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Summer Music Series: Lenny Kravitz

Боб Ділан, Воллі Палмар, Ленні Кравіц — знаєте що об’єднує цих людей, окрім музики? Українське походження. Так-так, бабуся й дідусть Боба Ділана – вихідці з України, які емігрували з Одеси до США, а прадід Ленні був корінним киянином.

Запрошуємо вас на творчий вечір, перший із нашої нової Summer Music Series, присвячений життю та кар’єрі відомого співака Ленні Кравіца. Разом з Дмитром Лавренюком ми поговоримо про українське походження Ленні, або ж Лонарда “Ленні” Альберта Кравіца, про його особисте життя і досягнення у музичній сфері!

Summer Music Series — серія лекцій у неформальній атмосфері, які присвяченні вивченню українського походження всесвітньо відомих американських музикантів. Кожна лекція супроводжуватиметься фотографіями та відео, а також по завершенню лекційної частини буде відкритий мікрофон, до якого зможе приєднатись кожен.

Інформація про спікера:
Дмитро Лавренюк за освітою інженер-будівельник, а за покликанням спражній музикант. Засновник гурту Cardinal Birds. Свій перший сингл ''Little Johnny'' гурт випустив у 2015 році. Пісню в соцмережах підтримали Дейв Бекш (Sum 41), Піт Вентц (Fall Out Boy), Нудлз (The Offspring) і Zebrahead. Сингл ЕР ''Children of the 1990's'' вже прослухало більше 100.000 користувачів на Soundcloud, а пісню ''KillKillKill'' було представлено в прямому ефірі на «Радіо Рокс».

Не забудьте паспорт чи посвідчення водія.

Earlier Event: July 11
Workshop: Startup Law Basics I
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out