Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Модні балачки про довкілля: Fast Fashion Vs. Sustainable Fashion

Fashion-індустрія займає друге місце із забруднення довкілля після нафтовидобувної промисловості. Отакої. Еко-свідомим модникам можна не переживати — відмовлятися від стильного одягу не потрібно. Але що ж тоді потрібно робити?

Про це подискутуємо 25-го червня з експертками fashion-індустрії. Поговоримо про «fast fashion» та масштаби забруднення планети текстильним виробництвом. Ви дізнаєтесь, як не знищити планету під час шопінгу та ознайомитесь із базовими принципами сталого споживання. Спілкуватись будемо у форматі «Newlywed Game» — популярної гри на американському телебаченні. Нудно не буде: у такому форматі кожен відчує себе експертом.

Гостями нашої панельної дискусії будуть Iryna Danylevska — натхненниця української моди, співзасновниця Ukrainian Fashion Week та Maria Sorokina — свіжа кров в українській модній індустрії, дизайнерка еко-бренду Re-beau.

Про спікерок:

Ірина Данилевська — співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week, президентка Ukrainian Fashion Council, засновниця премії Best Fashion Awards та голова оргкомітету конкурсу молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє». В індустрії її лагідно називають «мама української моди» й недарма, адже саме за сприяння Ірини Данилевської про українську моду почули у світі. За її ініціативи відбулися перші визначні заходи за участі українських дизайнерів у Лондоні, Парижі та Мілані. Ірина Данилевська активно сприяє поширенню ідеї «sustainable fashion», і разом з усією командою Ukrainian Fashion Week підтримує українські «eco-fashion» ініціативи.

Марія Сорокіна — дизайнерка екологічного бренду біжутерії re-beau. За освітою — програмістка, працювала у сфері PR та маркетингу. Завжди цікавилася модою, тому у 2017 створила бренд, що поєднує філософію zerowaste із витонченим стилем. Свої прикраси дизайнерка виготовляє із вторинної сировини, а 10 % від прибутку бренду є інвестицією в організацію прибирань лісів і водойм.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Earlier Event: June 22
Cisco and the Racecars Summer Concert
Later Event: June 26
Wednesday English@America House
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out