Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Показ короткого метру Indie Lab 2019

Український космос та космос власних спогадів, вікно в Мар'їнку та нова міфологія Одеси, інтернет-радіо Закарпаття та дівчата, які готуються до постригу; активісти та фотографи, підлітки та доросле життя, людина та всесвіт - це і набагато більше у короткому метрі Indie Lab 2019.

Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців Indie Lab була започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Протягом двох щорічних сесій лабораторії учасники з усіх регіонів України працюють над cстворенням короткометражних документальних фільмів. Інді Лаб сприяє розвитку української школи про-активного документального кіно - кіно як інструменту привернення уваги до болючих соціальних проблем та заохочення діалогу. Фільми, які були створені під час лабораторії, демонструвались та отримували нагороди на численних кінофестиваляхв Укарїні та за кордонах.

Альманах 2019 представлять засновники і куратори Indie Lab Dmytro Tiazhlov і Элла Штыка . Також режиссери трьох фільмів Влад Красинський, Анна Корж і Лесь Якимчук будуть присутні на показі і зможуть відповісти на ваші запитання.

Вхід вільний.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.


Related events


Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out