Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

"Жіночий погляд": як показувати війну

Сучасна культура пронизана ідеями взаємозв'язку мистецтва та суспільно-політичних явищ, а висвітлення війни суспільство зазвичай спростерігає “чоловічими очима”: через погляд військовополонених, військових, журналістів, політиків. Запрошуємо вас відкрити для себе альтернативний “жіночий погляд”, який пропонує більш складну оптику та включає критику насилля та тиранії.

У дискусії з фотографкою Альоною Гром та художницею Алевтиною Кахідзе дослідниця Катерина Яковленко порушить теми насилля та тиранії у сучасному мистецтві, фотографії та медіа, а також який візуальний образ війни на Донбасі було створено за ці роки.

Інформація про спікерок:

Alena Grom — фотографка. Під час війни переїхала з Донецька у Бучу. За допомогою фотографії розкриває соціально-політичні, побутові та культурні теми, пов’язані з життям переселенців та мешканців прифронтових територій.

Alevtina Kakhidze — художниця. Протягом Майдану та війни створювала малюнки про життя своєї мами на окупованій території Донбасу.

Kateryna Iakovlenko — співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre, публіцистка, упорядниця книжок “Гендерні дослідження Донбаських студій” (2015) та “Чому в українському мистецтві є великі художниці” (2019).

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Later Event: April 12
English Movie Night: Joy
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out