Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

5th EducationUSA Alumni Fair

Твоя можливість поспілкуватися з випускниками!
Цікавить вища освіта в США? EducationUSA запрошує тебе 13 квітня в America House Kyiv на п'яту виставку освіти у США за участі випускників американських закладів вищої освіти — Alumni Fair. Ти отримаєш чудову можливість зустрітися та перейняти досвід американських та українських випускників коледжів та університетів США.

Звісно, тут не буде жодної “чарівної пігулки”, яка б допомогла вступити до університетів США без зайвих зусиль. Натомість ми, EducationUSA, та випускники американських закладів вищої освіти надамо максимум інформації щодо всіх особливостей, підводних каменів та можливостей навчання у США. Після цього процес вступу до університету вже не здаватиметься настільки непосильним завданням.

Окрім варіантів отримання вищої освіти, ти також зможеш дізнатися про програми Уряду США, Американських рад з міжнародної освіти, консультативних центрів мережі EducationUSA в Україні та приватних фундацій. Програма Alumni Fair включатиме майстер-класи, сесії запитань та відповідей, а також можливості прямого спілкування із випускниками вищих навчальних закладів США та Посольства США в Україні.

Участь у Alumni Fair є безкоштовною. Все, що тобі необхідно — зареєструватися.

З нетерпінням чекаємо на зустріч на EducationUSA Alumni Fair!

Не забудь взяти паспорт або посвідчення водія.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out