Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Семінар “Я знаю, що це, але не можу сказати!”

Приблизно 30% осіб, які перенесли інсульт, отримує розлади комунікації. А якщо врахувати осіб, які отримали такі розлади внаслідок ДТП, поранення на фронті тощо, то без перебільшення слід констатувати, що десятки тисяч дорослих українців щорічно опиняється у повній комунікативній ізоляції.

Як живуть ці люди в Україні? Що Україна пропонує людям з набути розладами комунікації, чи взагалі пропонує і знає про них?

Не лише поговоримо, але й з перших уст дізнаємось досвід життя з одним із комунікативних розладів – афазією (розлади мови) від сержанта ЗСУ, Магістра логопедії, Дмитра Трібоя. У 2017р. внаслідок кульового поранення на фронті Дмитро отримав центральне ураження мови і мав усі прогнози залишитись абсолютно безмовним. Як живе Дмитро сьогодні? Як справляється у повсякденному житті? Про це та багато іншого поговоримо на семінарі.

Лекторка: Оксана ЛЯЛЬКА, joined PhD
Доктор філософії у сфері когнітивних досліджень з об’єднаним дипломом від університетів: Ньюкасла /UK/, Макваре /AU/, Потсдама /DE/, Тренто /IT/, Ґронінґена /NL/. Після повернення в Україну у 2017 році д-р Лялька працює над формуванням професії ‘терапевт мови і мовлення’.

Гість семінару: Дмитро ТРІБОЙ
Магістр логопедії Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова, Сержант ЗСУ України. Унаслідок кульового поранення у грудні 2017 року Дмитро отримав розлади мови (афазія).

Для входу потрібно мати паспорт або посвдчення водія.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out