Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Active Citizen Day

Яке місце посідає Київ у рейтингу найкращих міст світу? Чи мають ці рейтинги сенс? Їх дані можуть бути корисними, але вони не завжди відображають інтереси містян. Якщо ти готовий розвивати місто та своє ком’юніті, 16-го лютого ми розкажемо, як це зробити.

Ти зможеш поспілкуватись з молодими активістами, дізнатись, як можна впливати на прийняття рішень на локальному рівні й навіть приєднатись до організації чи ініціативи! А також дізнаєшся, як розвивати місцеві спільноти та долучитись до розбудови вулиці, району чи цілого міста.

15 організацій та соціально відповідальних ініціатив, яким точно відомо, як кожен з нас може змінювати міське середовище та позитивно впливати на його розвиток, будуть раді поділитися досвідом.

На тебе чекають:

🙋‍♀️14:00-17:00 — Ярмарок організацій та ініцатив
Дізнайся більше або ж долучися до соціально відповідальних ініціатив, які втілюють інноваційні рішення в міському просторі, популяризують культурну спадщину, допомогають безхатченкам, забезпечують безпеку екосистеми міста, працюють у сферах архітектури, дизайну, мейкерства, соціальних інновацій, урбаністики.

♻️14:30-15:30 — Сортування для "чайників"
Чому люди починають сортувати сміття? Як зменшити використання одноразових речей? Які зручні та корисні замінники існують? З чого почати сортування? Чи може сортоване сміття бути ресурсом? Про це розкажуть Анна Андрієвська та Ірина Ситник, активістки ГО «Освітній експеримент» та НГО «Logos». Дівчата залюбки поділяться власним досвідом збереження екології та сортування сміття в умовах Києва.

🏙15:30-17:30 — Think Tank: Урбаністика
Дискусія об’єднає експертів урбаністичних студій. Цікаво, що спікери використовують різні методи у своїй діяльності. Вони розкажуть про свою сферу діяльності, власний досвід, реалізовані та заплановані проекти та про те, як впливати на розвиток міста.
Учасники дискусії: Єгор Власенко, CANactions; Іван Вербицький, CEDOS, MISTOSITE; Анастасія Понамарьова, Urban Curators; Олександр Слобожан, Асоціація міст України.

Не забудь паспорт або посвідчення водія та хороший настрій 😉

Earlier Event: February 15
English Movie Night: Selma
Later Event: February 21
Undergraduate Degrees in Graphic Design
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out