Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Конференція TED Inside Out

Запрошуємо на змістовну та цікаву зустріч з Ольгою Юрковою - першою українкою, яка виступила на всесвітній конференції TED.

Під час заходу ви дізнаєтесь:
- як можна потрапити на TED;
- про що цього року говорили на світовому TED;
- про що розповідала українка на TED і яку реакцію це викликало;
- що відбувається за кулісами TED;
- з чого складається підготовка до виступу;
- практичні поради від зіркових тренерів щодо публічних виступів у стилі TED.

Ольга Юркова - журналістка і співзасновниця незалежної української організації StopFake.org, яка займається викриттям пропаганди та дезінформації в засобах масової інформації за допомогою журналістських методів. Організація також навчає фактчекерів в Україні і за кордоном. Ольга Юркова навчає різні аудиторії, як працює пропаганда, як виявляти фейкові новини, консультує різні організації та громадські структури і співпрацює з медіа в якості журналіста.
Юркова має 15-річний досвід роботи в журналістиці. Вона очолювала місцеву мультимедійну редакцію в місті Тернопіль протягом шести років, яка стала лідером ринку за цей час. Потім вона три роки керувала відділом "Донбас і Крим" в медіадомі "Нова інформація" (журнал "Країна", "Газета по-українськи", gazeta.ua). З 2012 року також працює тренеркою з нових медіа.
За боротьбу з пропагандою Юркова була включена в сотню інноваційних лідерів Європи 2016 року і стала TED Fellow 2018 року. Її виступ на всесвітній конференції TED можна переглянути тут.

Не забудьте паспорт або посвыдчення водія.
Захід безкоштовний та не передбачає реєстрації.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out