Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Лідерське кафе: Global Vision

Зробити селфі з роботом Софією? Представити Україну у Давосі та на Всесвітньому саміті з розвитку підприємництва в Індії? Виграти престижну премію “The Bright Award” в сфері зеленої енергетики? Навчатися за кордоном і переймати інноваційний досвід міжнародної спільноти? 

Усе це цілком можливо! 19 квітня о 18:30 завітайте до нашого Лідерського кафе “Global Vision” і дізнайтеся, як! Герої нашої зустрічі - випускники програм обміну уряду США. Вони знають, що у світі є мало неможливих речей, і готові поділитися з вами практичними порадами щодо розвитку власного лідерського потенціалу. 

Наші учасники: 

Oleksandr Akymenko - засновник компанії “Yes&Design”. Видавець інтернет-журналу platfor.ma, консультант з впровадження інновацій. Випускник програми для медійників John S. Knight Journalism Fellowships (Стенфордський університет, США);

Denis Gursky - співзасновник ГО SocialBoost і некомерційного інкубатору 1991 Open Data Incubator. В 2018 році представляв Український дім на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія. 

Andrij Zinchenko та Roman Zinchenko - засновники й координатори Української мережі енергетичних інновацій greencubator. Громадські активісти. В 2017 році брати Зінченки отримали нагороду "The Bright Award" від Стенфордського університету за значний внесок у розвиток сталої енергетики.

Kateryna Kalendruz  - менеджер проектів в Міністерстві охорони здоров'я України та експерт з питань координації реформ у Всесвітній організації здоров'я, випускниця програми обміну FLEX - 08, а також програми Global Village for Future Leaders of Business and Industry; 

Vasyl Myroshnychenko - партнер компанії CFC Consulting, співзасновник Українського кризового медіа центру. Випускник численних міжнародних програм обміну та стажувань. 
Як голова асоціації випускників Лондонської школи економіки в Україні, він став співзасновником громадської організації “Асоціація професійний уряд”, яка весною 2014 року об’єднала асоціації випускників західних університетів. 

Daria Mustafina - випускниця програми Відкритий Світ, засновниця та керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку (Україна); засновниця Академії жіночого лідерства та підприємництва, жіночого ком’юніті в Україні “Inspiring Women”. 

Не забудьте паспорт або посвідчення водія для входу.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out