Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Відкриття виставки #тролейбусніхроніки

Громадський транспорт не лише задовільняє наші суспільні потреби, але і є середовищем для соціальних відносин. В середньому щодня мешканець Києва проводить до 2 годин у міському транспорті. Користуючись громадським транспортом, ми стаємо частиною системи, де є свої правила та загальноприйняті норми поведінки. Деяких правил ми дотримуємося, іншими нехтуємо або ж порушуємо. В громадському транспорті чітко прослідковуються стан та настрої суспільства.
#тролейбусніхроніки – це почуті розмови та побачені ситуації у тролейбусах Києва. Протягом останніх 2 років авторка виставки записувала та публікувувала #тролейбусніхроніки на свої сторінці у Facebook.
Ці історії – зріз українського суспільства. Цінності, манера спілкування, відносини, виховання, погляди, захоплення, проблеми, переживання та обурення. #тролейбусніхроніки не засуджують чи виправдовують, просто розказують і дають можливість глядачу чи читачу подивитися на різні життєві ситуації, в яких можливо він колись теж був, зі сторони; висловити свою реакцію, та прокоментувати. Ці історії спонукають задуматися над власною поведінкою, цінностями та зрозуміти, що ми також формуємо ту реальність, у якій живемо. 

Авторка виставки: Ольга Гарбовська
Відкриття виставки: 13 березня, 18:30
Тривалість виставки: 13-31 березня, 2018
Вхід вільний

Для того щоб потрапити до Американського дому необхідно мати при собі паспорт або посвідчення водія.

 

Related events

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out