Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Відкриття виставки #тролейбусніхроніки

Громадський транспорт не лише задовільняє наші суспільні потреби, але і є середовищем для соціальних відносин. В середньому щодня мешканець Києва проводить до 2 годин у міському транспорті. Користуючись громадським транспортом, ми стаємо частиною системи, де є свої правила та загальноприйняті норми поведінки. Деяких правил ми дотримуємося, іншими нехтуємо або ж порушуємо. В громадському транспорті чітко прослідковуються стан та настрої суспільства.
#тролейбусніхроніки – це почуті розмови та побачені ситуації у тролейбусах Києва. Протягом останніх 2 років авторка виставки записувала та публікувувала #тролейбусніхроніки на свої сторінці у Facebook.
Ці історії – зріз українського суспільства. Цінності, манера спілкування, відносини, виховання, погляди, захоплення, проблеми, переживання та обурення. #тролейбусніхроніки не засуджують чи виправдовують, просто розказують і дають можливість глядачу чи читачу подивитися на різні життєві ситуації, в яких можливо він колись теж був, зі сторони; висловити свою реакцію, та прокоментувати. Ці історії спонукають задуматися над власною поведінкою, цінностями та зрозуміти, що ми також формуємо ту реальність, у якій живемо. 

Авторка виставки: Ольга Гарбовська
Відкриття виставки: 13 березня, 18:30
Тривалість виставки: 13-31 березня, 2018
Вхід вільний

Для того щоб потрапити до Американського дому необхідно мати при собі паспорт або посвідчення водія.

 

Related events