Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Майстерня Санти

Ти ще шукаєш подарунки для своїх близьких? Санта із своїми помічниками вирішили прийти на допомогу! Трохи святкової магії – і Американський дім перетвориться на справжню майстерню подарунків, де кожен зможе створити щось особливе!

Хочеш влаштувати святкову і привітну атмосферу у себе вдома? З нами ти дізнаєшся, як навчитись робити різдвяні панчохи для декору чи підсвічник власними руками. Якщо ти хочеш зафіксувати на плівкову камеру найприємніші моменти свят, у тебе буде нагода цьому навчитись. А поціновувачі музики зможуть доповнити новорічний плейлист створеним власноруч треком.

Помічники Санти вже чекають на тебе!

Залишилось лише обрати воркшоп для себе. Кількість місць обмежена, тому не зволікай і хутко реєструйся.

UPD: Реєстрація на майстер-класи закрита. Будемо раді бачити вас на наступних наших заходах! Про майстер-класи:

🧦Майстер-клас із виготовлення різдвяних панчох (реєстрація на цей майстер-клас - закрита ):

Фетрові панчохи для подарунків, які прикрашають домашній камін. Що може бути більш затишним? Відвідавши цей майстер-клас, ти зможеш ознайомитися з давньою різдвяною традицією виготовлення простих прикрас для декору кімнати та дізнатися її історію, як, коли і чому виникнув звичай саме таким чином презентувати подарунки. Тобі буде запропоновано декілька варіантів кольорів та деталей, які ти зможеш виготовити разом з нами: ялинки, сніговики, омела та багато іншого.Трохи фантазії, фетру, ниток та прикрас – і твій різдвяний шедевр готовий!

🕯️Майстер-клас із декорування новорічного підсвічника (реєстрація на цей майстер-клас - закрита)

В Американському домі вже зараз панує передріздвяна атмосфера. Приходь і відчуй чудовий святковий настрій і обов'язково забери його із собою додому! Відвідавши цей
майстер-клас, ми разом навчимося прикрашати домівку, створюючи прекрасні підсвічники, використовуючи підручні матеріали. Чи знаєш, як можна задекорувати невелику банку, яку ти щодня використовуєш у побуті, і перетворити на чудовий підсвічник? Приходь і дізнайся!

🎶Майстер-клас із креативного музичного аранжування (реєстрація на цей майстер-клас - закрита)

Цікавишся створенням ритмічних треків? Хочеш доповнити плейлист Американського дому? Завітай до нас, аби розвинути свої практичні навички роботи з цифровою звуковою станцією Logic Pro. Будемо аранжувати музику на основі традиційних різдвяних мотивів, таких як: Merry Xmas,Carol of the Bells тощо.

🎞️Майстер-клас із плівкової фотографії (реєстрація на цей майстер-клас - закрита)

Що таке фотографія? Як народжувалась перша світлина? Як з’явилась сучасна плівка? Як обирати та використовувати плівкову камеру? У тебе буде можливість не тільки дізнатись відповіді на ці питання, а й застосувати отримані знання на практиці, зробивши кілька атмосферних різдвяних світлин.

Не забудь паспорт або посвідчення водія.Related events

Earlier Event: December 15
Change Talks: Young & Uncorrupt
Later Event: December 19
Advancing English Proficiency Program
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out