Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Великий переворот: фільм та дискусія з режисеркою Іззі Чан

Ні для кого не є секретом, що в сучасній родині відбуваються тектонічні зміни. Старі традиційні моделі родинного життя зникають, їх замінюють нові. Що буде, якщо у мами важлива робота, і вдома з дітьми залишається тато? Буде «Великий переворот».

Саме цим питанням присвячений документальний фільм американської режисерки Іззі Чан.

Запрошуємо всіх охочих переглянути фільм і після цього поспілкуватись з Іззі на тему, як змінюються і з якими викликами стикаються сучасні родини в США і в Україні.

Фільм буде демонструватися англійською мовою с українськими субтитрами. Дискусія буде проходити двома мовами, з перекладом.

Для участі, будь ласка, зареєструйтеся.

Синопсис

В очікуванні на появу четвертої дитини Бонні та Чіп (Портленд, штат Орегон) намагаються впоратися з нелегкими змінами в житті. Бонні засмучена величезною кількістю домашньої роботи, яку вона мусить виконувати, тоді як заробляє набагато більше, ніж Чіп. Чіп полишає свій неспокійний бізнес, щоб займатись домом, і стикається з кризою ідентичності. Чак та Емі (Вашингтон, округ Колумбія) почувають себе комфортно, коли Емі є основним працівником і постачальником, а Чак лише доповнює сімейний бюджет. Але коли Чак втрачає роботу, це дуже негативно відбивається на їхній скромній родині середнього класу. Джулі та Росс (Нешвілл, штат Теннессі) вважають свій «переворот» тимчасовим, поки Росс починає кар'єру актора. Вони переїжджають до Лос-Анджелеса, покладаючи великі надії на розвиток його акторської кар'єри там. Фред і Робін (Сіетлл, штат Вашингтон) потрапили у глухий кут. Вони зустрілись молодими сноубордистами і закохались одне в одного. Але минуло 15 років, народилося двоє дітей поспіль, і Робін відчуває, що потрапила у пастку як єдиний працівник у сім’ї. Тим часом Фред, після того, як його професійна кар'єра сноубордиста закінчилась, намагається знайти роботу. Понад 18 місяців фільм «Великий переворот» стежить за життям цих чотирьох «перевернутих» родин, де дружина заробляє на хліб, а чоловік дбає про дім і дітей.

Трейлер: https://bigflipdocumentary.com

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out