Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Граблі в трансформаційних процесах

Організатор заходу: Synergy Development Consulting
Мова заходу: українська
Реєстрація обов'язкова

Кожного дня люди приймають рішення щодо змін в своїй організації чи в своєму житті, розробляють стратегії та плани. Проте, мало людей готові до перешкод та побічних ефектів, що чекають їх на шляху до цих змін. І ще менше людей знають, як саме ці побічні ефекти попередити.

Synergy Development Consulting кожного дня має справу із трансформаційними процесами та готова поділитись своїми знаннями та досвідом з приводу того, як пройти через зміни з найменшими втратами. 

6 липня в Американському Домі Діна Волинець, cпеціаліст з питань стратегічного розвитку, організаційний коуч та ментор* розкаже про те, до чого варто готуватись, якщо Ви вирішили переглянути стратегію своєї організації та життя.

*Діна Волинець - співвласник та Директор з розвитку ТОВ Synergy Development Consulting, співзасновник і Голова правління Центру управління розвитком "КАЙТ", автор методики і керівник інкубатора для громадських організацій #прокачайсвоюго. Має понад 8 років досвіду розробки та реалізації проектів управління, розвитку громадянського суспільства, місцевих громад та гуманітарної допомоги, за підтримки USAID, DANIDA, UNDP та ECHO на території Білорусі та України. Пріоритетна компетенція – сталий та стратегічний розвиток громадських організацій, громад та бізнесу. 

Захід безкоштовний, але потрібно попередньо зареєструватися.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out