Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Граблі в трансформаційних процесах

Організатор заходу: Synergy Development Consulting
Мова заходу: українська
Реєстрація обов'язкова

Кожного дня люди приймають рішення щодо змін в своїй організації чи в своєму житті, розробляють стратегії та плани. Проте, мало людей готові до перешкод та побічних ефектів, що чекають їх на шляху до цих змін. І ще менше людей знають, як саме ці побічні ефекти попередити.

Synergy Development Consulting кожного дня має справу із трансформаційними процесами та готова поділитись своїми знаннями та досвідом з приводу того, як пройти через зміни з найменшими втратами. 

6 липня в Американському Домі Діна Волинець, cпеціаліст з питань стратегічного розвитку, організаційний коуч та ментор* розкаже про те, до чого варто готуватись, якщо Ви вирішили переглянути стратегію своєї організації та життя.

*Діна Волинець - співвласник та Директор з розвитку ТОВ Synergy Development Consulting, співзасновник і Голова правління Центру управління розвитком "КАЙТ", автор методики і керівник інкубатора для громадських організацій #прокачайсвоюго. Має понад 8 років досвіду розробки та реалізації проектів управління, розвитку громадянського суспільства, місцевих громад та гуманітарної допомоги, за підтримки USAID, DANIDA, UNDP та ECHO на території Білорусі та України. Пріоритетна компетенція – сталий та стратегічний розвиток громадських організацій, громад та бізнесу. 

Захід безкоштовний, але потрібно попередньо зареєструватися.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.