Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Український політичний узвар: Про майбутнє України і шляхи вперед

Захід присвячується пам’яті професора політичних наук Олени В.Лазоренко, керівниці Консультативної групи ГО «Жіноча Професійна Ліга». 
Дискусія на другому «Узварі»* буде присвячена обговоренню шляхів просування України до сталого розвитку, виконання резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо Цілей сталого розвитку (ЦСР) до 2030 року, які спрямовані на поліпшення якості життя людей, економічне зростання без збільшення використання природних ресурсів. Для імплементації ЦСР розробляється національне бачення локальних цілей і завдань, до консультацій за цим напрямком (ЦСР 4,5,8), за запрошенням МЕРТУ та ПРООН, були залучені експерти Жіночої Професійної Ліги у 2016 р. 

Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030»- К, 2017, яка була розроблена завдяки співпраці п'яти провідних українських університетів та Української Бізнес Ініціативи (Доктрина вперше презентована у травні 2017 року), націлена на представлення траєкторії економічного зростання України до 2030 року. Доктрину будуть представляти на «Узварі» її автори. Оскільки без «гарної політики неможливі добрі фінанси», то можливостям формування політичних передумов та сценаріям майбутнього українського політичного розвитку буде також приділена увага на «Узварі».
*Перший «Узвар» відбувся у 2015 році.

Формат: панельна дискусія, де також буде запропонований узвар та пироги.
Експерти: Валентина Легка, Оксана Мельничук, Антон Фінько та Ніна Чала Модератор: Олена Лазоренко (молодша). 
На кого розрахований захід? Експерти, вчені, бізнесмени, керівники НУО, студенти та аспіранти, хто зацікавлений в цій темі.
Час: 16.00 – 18.00
Адреса: вул. Миколи Пимоненка 6, Київ, 1 поверх, Tech Lab 

Вхід за реєстрацією.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.
 

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out