Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Створення діалекту в рамках мови мистецтва

Зустріч з відомою американською художницею Джордж-Енн ДеВілбісс Ґоуен!

В рамках програми Державного департаменту США «Мистецтво в посольствах» відбудеться зустріч з популярною американською художницею Джордж-Енн Ґоуен, яка працює у штаті Коннектикут та робить свої твори у техніці бріколажу.
Приходьте та пориньте у світ мистецтва: дізнавайтеся про становлення художниці, її менторів, творчій шлях та улюблені художні прийоми!

Джордж-Енн ДеВілбісс Ґоуен – художниця, яка живе і працює у штаті Коннектикут. Народилась у Корпус Крісті, штат Техас, у 1948 році; отримала ступінь з образотворчого мистецтва з відзнакою у Коледжі Вільяма та Мері. Продовжила свої мистецькі студії з художниками Едґаром Вітні, Ричардом Керроллом і Ку Шадлер, а з 1995 року працювала з художником Юрієм Ващенком. Ранні роботи Джордж-Енн було виконано здебільшого в техніках акварелі, яєчної темпери та олівця, але в 2012 році вона зосередилась на техніці бріколажу. Наразі творчість Джордж-Енн Ґоуен представлено Галереєю Моррісона в Кенті, штат Коннектикут, де у 2014 році відбулася її персональна виставка.

Джордж-Енн демонструвала свої роботи в Культурному центрі Гоуленда (Бікон, штат Нью-Йорк); Вільній бібліотеці та музеях імені Акіна (Паулінг, штат Нью-Йорк); галереї «Тріз плейс» (Орлеан, штат Массачусетс); галереях Бакельєра-Кардонскі та Моррісона в Кенті, штат Коннектикут. Нагороджена численними відзнаками; зокрема, отримала перший приз на конкурсі 49-ї щорічної виставки «Мистецтво Північного Сходу США» в Сілвермайні. Її твори було відібрано програмою Державного департаменту США «Мистецтво в посольствах» для показу в Киргизстані й Україні. 


Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

 

Related events

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out