Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Презентація One Young World в Україні

Запрошуємо активних молодих людей України на дружню неформальну презентацію Міжнародної мережі One Young World - спільноти надзвичайних людей з 196 країн світу! Людей, які розвивають свої народи, компанії, організації, міста та країни; Людей, які змінюють цей світ. One Young World - це більш ніж сім тисяч молодих людей з усього світу, лідерів думок , науковців, політичних та громадських діячів, підприємців, винахідників та інноваторів. Це нова генерація, яка ставить на порядок денний глобальні питання миру, безпеки, рівності та прав людини, подолання голоду та бідності, зміни клімату; генерація, яка задає нові тренди розвитку бізнесу, науки, освіти; формує ціннісні орієнтири суспільств.

Щороку форуми мережі відбуваються в різних країнах світу, але щоразу вони єднають людей усіх континентів, молодь, успішних бізнесменів та стартаперів, керівників корпорацій, визначних науковців та винахідників, Нобелівських лауреатів, Олімпійських чемпіонів, Президентів та Прем’єр міністрів, глав міжнародних організацій та аналітичних центрів, акторів та режисерів, музикантів та співаків, письменників та журналістів, активістів та астронавтів. Атмосфера довіри, співпраці, партнерства.

Ти усвідомлюєш, що люди світу єдині в бажанні миру, розвитку, прогресу. Майбутні покоління повинні докласти багато зусиль аби побудувати кращий світ.

Приходь 4 квітня 2017 на 19.00 на дружню зустріч та дізнайся, ЯК СТАТИ НАСТУПНИМ МОЛОДІЖНИМ ПОСЛОМ УКРАЇНИ НА САМІТІ В СТОЛИЦІ КОЛУМБІЇ - ПРЕКРАСНІЙ БОГОТІ та отримати стипендію на покриття усіх витрат участі! 

Зустріч проведуть Молодіжний посол України 2016 року Ivona Kostyna, Vice chairman в Побратими, Operations Team Leader в Invictus Games: Team Ukraine (представляла Україну на OYW саміті в м.Оттава, Канада) та Молодіжний посол України 2015 року Daria Mustafina, Founder в Institute of Partnership and Sustainable Development (представляла Україну на OYW саміті в м.Бангкок, Тайланд).

Вхід за реєстрацією. 

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Earlier Event: April 4
English Movie Night: Painted Veil
Later Event: April 5
Academic Integrity Seminar
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out