Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Сталий стратегічний розвиток НДО та громад

Організатор: ТОВ “Synergy Development Consulting”
Контакти: Synergy Development Consulting
Мова заходу: українська (захід не супроводжується перекладом)
Вхід за реєстрацією

Чи часто у вас буває відчуття, що, у своєму прагненні діяти на користь громади, ви, як представник громадської ініціативи, організації, місцевої влади або бізнесу потрапляєте у петлю нерозуміння? Коли все мало б уже працювати та вирішуватись, проте, з якоїсь причини, вийти на наступний рівень розвитку не виходить?

Якщо ви хоч раз задавалися подібними питанням, тоді Вам просто необхідно відвідати тренінг "Сталий стратегічний розвиток НДО та громад", в рамках якого Ви:

  • Дізнаєтесь що таке сталий розвиток та чому важливо стратегувати;
  • Сформуєте цінності, місію та стратегію розвитку ваших ГО, бізнесу та громади в контексті синергії;
  • Ознайомитеся з етикою та стандартами фандрейзингу;
  • Дізнаєтесь як будувати сталі партнерства з представниками громадських організацій, бізнесом, місцевої влади та донорів на базі цінностей.

Основні теми тренінгу:

  • Cталий розвиток ГО та громад - що таке сталий розвиток та чому важливо розвиватись стало;
  • Стратегічне планування - формування цінностей, місії, візії та стратегії розвитку ГО, бізнесу та громади в контексті синергії;
  • Фандрейзинг - етика та стандарти фандрейзингу. Сталі фінансові потоки для розвитку громад;
  • Партнерства - як будувати сталі партнерства з представниками громадських організацій, бізнесом, місцевої влади та донорів на базі цінностей.

Спікери: Світлана Олєйнікова, Спеціаліст з питань розвитку громад та створення бізнесу. Співвласник та Генеральний директор ТОВ Synergy Development Consulting; Співзасновник, член ради директорів ГО "Український фонд соціальних перетворень". Голова правління ГО "Міжнародна агенція змін". Ментор інкубатора для організацій громадянського суспільства #прокачайсвоюго; експерт конкурсу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs від Університету штату Делавер; випускник програми Open World (US), Tech Camp (US Embassy) та CRDF (US).

Діна Волинець, Спеціаліст з питань стратегічного розвитку. Організаційний коуч та ментор. Співвласник та Директор з розвитку ТОВ Synergy Development Consulting. Співзасновник і Голова правління Центру управління розвитком "КАЙТ". Автор методики і керівник інкубатора для громадських організацій #прокачайсвоюго

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out