Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Огляд програм MPP та MPA в США

Чим відрізняється програма MPA від MPP, які можливі спеціалізації в рамках цих програм, що вивчають майбутні державні управлінці і де найкраще вивчати державне управління у США? Про ці та усі дотичні теми ми розмовлятимемо з Євгеном Шульгою, магістром державного управління (MPA), який у 2013-2015 роках навчався в університеті ім. Дж. Вашингтона завдяки програмі ім. Фулбрайта. Євген отримав спеціалізацію з управління неурядовими організаціями, а під час навчання зосереджувався на вивченні роботи американських осередків дослідження державної політики (aka think tanks) та причин їхньої впливовості. Після повернення в Україну Євген працює директором з розвитку Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна. 

Магістерські програми з державного управління (MPA) або вироблення державної політики (MPP) можуть бути логічним продовженням освіти не лише політолога чи економіста, а й історика, філософа, новинаря чи суспільствознавця. Крім кар'єри державного службовця, вона також відкриває двері провідних громадських організацій, осередків дослідження державної політики, міжнародних фондів та приватних дослідницьких компаній. 

Не забудьте взяти паспорт або посвідчення водія! 
Щоб приєднатися до нас онлайн, будь ласка, перейдіть за наступним посиланням: https://www.youtube.com/user/EACKyiv

What distinguishes MPA from MPP, possible specializations within these programs, and where best to study public administration in the US? These and the relevant topics will be covered by Evgen Shulga, Master of Public Administration (MPA), who studied on the Fulbright program at the George Washington University in 2013-2015. 

Please remember to bring passport or driver's license! 

To join us online, follow the link below: https://www.youtube.com/user/EACKyiv

Earlier Event: April 12
Wednesday English@America House
Later Event: April 13
OWN IT: Women in Business Talk Show
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out