Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Buzz Session: YES Entrepreneurship

У твоїй розумній і світлій голові крутиться ідея власної справи, але не знаєш, з чого почати? 
Можливо, ідеї ще нема, але ти активно шукаєш натхнення для того, щоб будувати своє успішне майбутнє? Тоді цей захід саме для тебе!
В рамках Всеукраїнського відбору на Diamond Challenge for High School Entrepreneurs – Всесвітнього підприємницького конкурсу для старшокласників, ми запрошуємо молодь на Buzz Session: YES Entrepreneurship. 
Організовуючи зустрічі молоді з бізнесменами, експертами, лідерами думок, які поділяться своїм досвідом створення власної справи, просування ідей та пошуку фінансування, ми хочемо вплинути на виховання нового покоління молодих підприємців, які зможуть успішно створювати та реалізовувати свої бізнес проекти.

Для кого захід? Для старшокласників, а також всіх-всіх, хто цікавиться підприємництвом. 

Ти матимеш змогу поспілкуватись з: 
1) Олександром Яремою - Заступником Міністра молоді та спорту України - представником уповноваженого державного органу, що опікується формуванням та просуванням молодіжної політики в Україні; лауреатом Премії КМ України за внесок молоді у розбудову держави. 

2) Геннадієм Шестаком – співвласником і директором компанії UGEARS, що має більш ніж 20-річний досвід управління різноманітними компаніями. UGEARS став абсолютним рекордсменом на Kickstarter, зібравши за 4 кампанії більше 1 мільйона доларів. У цьому році UGEARS успішно провели переговори з WaltDisney щодо продажу дерев'яних іграшок в їх магазинах та парках.

3) Леонідом Остальцевим - молодшим сержантом Збройних сил України, підприємцем, що вміє заробляти, бути корисним, допомагати іншим і займатись улюбленою справою. Власник та засновник Veterano Pizza, що за перші кілька днів роботи сколихнула соціальні мережі та ЗМІ, і стала одним з найвідоміших соціальних підприємств в Україні. 

Крім того, ми проведемо Презентацію конкурсу молодих підприємців Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, що впроваджується в Україні Благодійним Фондом ICEPP у партнерстві з Університетом Штату Делавер, США, за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України та Peace Corps Ukraine.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь.

Приєднуйтесь та PUT YOUR IDEAS INTO ACTION!

До зустрічі 30 листопада о 13:00. Не забудь взяти паспорт/водійське посвідчення.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out