Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Соціально-відповідальна громада: дієва модель соціальних послуг для дітей та сімей

1 листопада 2017 року МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» та Альянс “Україна без Сиріт” запрошують Вас та Ваших колег взяти участь у Міжнародній практичній конференції із експертами організації Heartland Family Service (Айова, США).

На конференції розглядатимуться:
- Моделі впровадження та надання соціальних послуг в громаді;
- Розуміння побудови “Мережі послуг” в громаді для підтримки та покращення життя сімей;
- Інструменти переведення візії організації в в реальний практичний вплив; 
- Розбір компетенцій персоналу організації, необхідних для ведення успішної програмної діяльності організації; 
- 7 невід’ємних складових лідерства в організації, що розбудовує соціальні послуги в громаді;
- Основні постулати побудови роботи з сім’ями в громаді, заснованої на розумінні психології травми; - Виділення стейкхолдерів організації та розуміння специфіки роботи з ними; - Що таке етичний кодекс та чому він потрібен в соціальній організації. Час та тривалість конференції: Конференція триватиме один день – 1 листопада 2017 року (середа). Захід проходитиме з 12:30 до 18:00. Про організацію: Heartland Family Service (*Хартленд Фемілі Сервіс) - це організація, яка базується в штаті Айова, США, місією якої є посилення як індивідуального потенціалу осіб, так і потенціалу сімей в громаді шляхом навчання, консультування та забезпечення членів громади підтримуючими послугами. Діяльність організації спрямована на надання соціальних послуг сім’ям та окремим представникам громади в таких сферах як підтримка сім’ї та дітей, консультування та попередження кризових ситуацій, допомога у домоведенні та сприяння фінансовій стабільності.

РЕЄСТРАЦІЯ:
Для участі у конференції необхідно зареєструватися до 29 жовтня 2017 року. При реєстрації необхідно вказати Ваше повне ім'я, місце роботи/посаду, контактний телефон та е-mail.

Участь у конференції є безкоштовною для всіх учасників.
Ми будемо дуже раді бачити на семінарі представників з усієї України!

Якщо у Вас виникнуть питання щодо організації тренінгу звертайтеся до програмного менеджера МЦРЛ: project@ildcua.org - Дарія Лаврент’єва.

Чекаємо на Вас!

Не забудьте паспорт або посвідчення водія. 

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out