Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Зустріч для ветеранів АТО та учасників інших бойових дій

6 жовтня о 12:30 запрошуємо ветеранів АТО та учасників інших бойових дій на зустріч з американським ветераном Шайло Гаррісом та його дружиною психологом Джеймі Паніззою-Кімболл.

У 2007 під час патрулювання службове броньоване авто Шайло Гарріса підірвалося на саморобній вибухівці в Іраку. Троє його побратимів загинуло. Шайло вижив, але був важко поранений. Через важкий характер поранень, він пробув у штучній комі 48 діб і майже 3 роки лікувався у опіковому відділенні медичного центру в Техасі. Він втратив вуха, кінчик носа, 3 пальці та отримав опіки 3 ступеню. Шайло багато років боровся з пост травматичним синдромом. 

У 2014 році він написав книгу «Сталева воля: моя подорож крізь пекло, аби стати тією людиною, якою я мав стати». У 2017 році Видавництво "Брайт Стар Паблішинг" переклало та опублікувало цю книгу в Україні.

Шайло та Джеймі поділяться своєю особистою історією та досвідом відновлення, боротьби з ПТСР та відносин у родині.

Кількість місць на захід обмежена. Для участі, будь ласка, зареєструйтесь.
Також не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Нагадуємо і сподіваємося на розуміння! Даний захід закритий для преси і проводиться ЛИШЕ для ветеранів АТО та учасників інших бойових дій.

Якщо Ви фізично не можете відвідати захід у Києві і хотіли б подивитись його онлайн, або ж хочете організувати групу для перегляду онлайн-трансляції в інших містах України, спілках чи воєнних госпіталях, будь ласка, заповніть форму нижче. Зверніть увагу, що реєстрація буде закрита за 1 день до заходу.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out