Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Школа «Агенти змін»: презентація кращих учнівських проектів

18 жовтня 2017 року в Американському Домі відбудеться презентація проектів випускників IІІ-ї Школи громадянської участі «Агенти змін». 

Початок заходу о 12.30. Очікувана тривалість: до 14:00. 
Адреса: America House Kyiv, вул. Миколи Пимоненка, 6

Зверніть увагу! Для входу в Американський дім обовʼязково мати при собі посвідчення особи - оригінал національного чи закордонного паспорту, або водійське посвідчення. 

Для відвідування презентації, будь ласка, заповніть коротеньку реєстраційну форму нижче. 

На заході учні віком 13-16 років з різних регіонів України представлять кращі проекти, реалізовані у своїх містах та селищах, поділяться набутим досвідом, труднощами, з якими довелося зустрітися, а також поділяться враженнями та новими знаннями, які отримали під час 3-етапного навчання у Школі “Агенти змін”. 

Ви дізнаєтесь, що спонукає дітей до дій та бажання реалізовувати в громадах найрізноманітніші ініціативи. Всього школярами було реалізовано 23 мистецьких, соціальних, навчальних та розважальних проекти, від Івано-Франківська до Бердянська.

На зустрічі організатори Школи також розкажуть про досвід роботи з дітьми та важливі елементи формування навчальної програми у впровадженні громадянської освіти в Україні. 

Школа «Агенти змін» – це перший всеукраїнський проект, метою якого є виховання громадянської свідомості учнівської молоді шляхом неформального інтерактивного навчання, що втілюється з 2015 року. З 2016 року проект Школи “Агенти змін” був затверджений Міністерством освіти і науки України як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Мала академія наук України. Проект реалізується спільно з МІ "Серце в долоньках"Благодійна фундація "Діти надії" та Ейдос: Центр політичних студій та аналітики.

Сторінка Школи «Агенти змін» https://www.facebook.com/AgentuZmin/

За додатковою інформацією звертайтеся до Iryna Kolotylo irakolotylo@gmail.com моб. тел. 098 00 587 00

Earlier Event: October 17
TOEFL preparation with Nick
Later Event: October 18
Wednesday English @America House
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out