Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Society Salon XXI з Віталієм Портніковим

Інтелектуальні рефлексії Society Salon XXI – це не тільки безпосередній дотик до визнаного Генія, але й неспішна розмова про важливе у гарному товаристві, зустріч, яка надихає. Що нас турбує окрім бізнесу та професіоналізму? Що нас зближує?

Хто: Відомий український публіцист і журналіст. Оглядач радіо «Свобода» і постійний автор аналітичних статей на політичну та історичну тематику. В газеті «Дзеркало тижня», де регулярно публікується, вів рубрику «Щоденники». Матеріали цієї рубрики зібрані в книжці «Богородиця у синагозі». Вів публіцистичні й інформаційно-аналітичні програми на кількох українських телеканалах, зокрема, «Правда Віталія Портникова» на телеканалі ТВі. У 2010 році став головним редактором ТВі. Лауреат у категорії «Журналіст року» в щорічному конкурсі «Людина року».

Як відбувається: Письменник, науковець, журналіст, художник, музикант чи актор представляє свою вступну тезу, використовуючи продукт своєї роботи. Художник приходить зі своєю картиною, письменник – зі своїм текстом, музикант – зі своїм музичним твором. Аудиторія вельми запрошується поміркувати й висловити свої думки тощо.

Для кого: для громадсько-активних підприємців та представників приватних компаній

Коли: у суботу 24 вересня, 14:00 – 16:00

Де: America House Kyiv (вул. Миколи Пимоненка, 6)

Для інформації: Метою ініціативи є створення творчого простору для активної бізнес-спільноти. Society Salon XXI – це місце зустрічі для ділових людей, яке сприятиме інтелектуальному відпочинку, натхненню й налагодженню відносин з іншими особистостями. «Інтелектуальні рефлексії з Віталієм Портніковим» є третьою подією Society Salon XXI. Перша подія «Інтелектуальні рефлексії з Юрієм Андруховичем» відбулася у лютому цього року у Києві, друга подія «Інтелектуальні рефлексії з Ярославом Грицаком» у червні в Одесі.

Є дуже багато ідей, але не всі ідеї виживають. Як народжуються ідеї? Як матеріалізувати наші ідеї? Як запевнитися, що ідеї будуть успішно реалізовані? Чому деякі країни більш ефективно використовують свій потенціал, ніж інші? Україна відома талановитими людьми, але досі не може використати свій потенціал на всіх 100. Ці та інші питання обговорюються на подіях Society Salon XXI.

Модератор: автор ініціативи Ольга Босак

Для отримання додаткової інформації: info@olhabosak.com

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Related events

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out