Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Воркшоп: Виховання правової свідомості дітей та дорослих

Під час заходу учасники потренують навички ведення сократичного діалогу, культури спілкування на тему прав, свобод, обов’язків, відповідальної участі, ненасильницького вирішення конфліктів з будь-якою аудиторією (за віковим, соціальним, гендерним та ін. критеріями), та дізнаються про потенціал методики «Філософія для дітей» (Philosophy for Children, P4c)* у виховання усвідомленого розуміння понять «повага», «права», «цінності» та ін.

До участі у заході запрошуються волонтери соціальних освітніх проектів, активісти громадських організацій у сфері прав людини, співробітники державних установ та неприбуткового сектору, які професійно займаються темою прав людини, і зокрема освітніми проектами в цій галузі. 

Воркшоп проводять:

Джінван Парк (Південна Корея), доктор філософії, почесний професор відділу етики Кйонсанського національного університету, Віце-президент Міжнародної ради з «Філософії для дітей» (2009-2011 рр.), Президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», співзасновник Корейської академії навчання філософії в школі, експерт ЮНЕСКО, провідний експерт з методики «Філософія для дітей» у Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Юлія Кравченко (Україна), кандидат філософських наук, методист Малої академії наук України, досвідчений тренер та учасник міжнародних конференцій та воркшопів з програми «Філософія для дітей» (Австрія, Південна Корея, Польща, США).

Якщо є питання щодо цієї події, пишіть на e-mail: kravchenko.u@gmail.com

Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням http://bit.ly/24ZBcZn

Організатори: НЦ «Мала академія наук України», Відділ преси, освіти та культури Посольства США

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Related events

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out