Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Презентація проекту "Бізнес-старт: Керівництво до дії"

Багатостороння підтримка розвитку малого та середнього бізнесу, побудова соціально орієнтованої економіки мають бути головним вектором реформ нашої країни. Постійні зміни до Податкового кодексу, неефективна фінансова підтримка, обмеження, встановлені на законодавчому рівні, відсутність системи підтримки не дозволяє бізнес-сегменту та починаючим підприємцям реалізувати свій потенціал та впровадити інноваційні моделі введення бізнесу. За рахунок вирішення питання підтримки малого бізнесу стають взаємовиключними інші актуальні для країни проблеми, зокрема: працевлаштування населення, формування стабільного середнього класу – переважаючої верстви населення, що у свою чергу сприятиме процесам інтеграції української економіки в світові масштаби. 
Запрошуємо вас на круглий стіл та презентацію проекту «BUSINES$START:guide to action», в рамках якого пройде круглий стіл з власниками підприємств, науковими діячами, експертами з маркетингу та ринкових відносин на тему «Проблеми та розвиток підприємництва». 


Ключові спікери: 
-менеджер програм соціального інвестування «Вестерн Ай-Ен-Ес Ентерпрайз фанд», керівник Всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні іниціативи» (з 2012 по 2015 р.), сертифікований тренер з соціального підприємництва, старший викладач Школи соціальної роботи НаУКМА, підприємець ВАСИЛЬ НАЗАРУК,
-керівник проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» АНДРІЙ ГІНКУЛ, 
-експерт з інвестицій, власник ГК «Каштан-2000» СЕРГІЙ ПОЗНЯК, 
-експерт з питань підприємництва ВОЛОДИМИР ДОРОШ;
-розробник авторської методики тренінгової і менторської підтримки підприємництва, випускник програми Open World Leadership Centre, підприємець СВІТЛАНА ОЛЄЙНІКОВА.
Модератор:
ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА, голова «Українського фонду соціальних перетворень», власник медіа холдингу, автор соціальних проектів, грантер УВКБ ООН. 
Долучайтесь до заходу щоб обговорити з провідними експертами проблеми підприємництва з представниками малого та середнього бізнесу, переселенцями, які намагаються побудувати власний бізнес, а також з випускниками фахових вишів. 


В рамках проекту «BUSINES$START:guide to action» планується проведення круглий стіл та серія з 3-х майстер-класів з долученням провідних експертів в сфері економіки та розвитку бізнесу, піару, реклами. Результатом проекту стане розробка методики «Підтримка бізнесу».

Кількість місць обмежена. Зареєструйтеся, будь ласка:https://goo.gl/CCCAlG

Вхід вільний. Щоб потрапити у будівлю Американського дому, при собі обов’язково мати паспорт чи посвідчення водія.

Акредитація ЗМІ:
Тетяна Петракова +38 097 761 22 23
life_in_motion@ukr.net

Related events

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out