Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Особиста інформаційна безпека. Як захиститись від маніпуляторів

Більше двох років Україна знаходиться в епіцентрі інформаційної війни. Медіа і соцмережі є полігоном для маніпуляторів, які непомітно впливають на нашу свідомість. Джерелом дезінформації може бути ваша стрічка новин у Фейсбуці, телевізійна програма або навіть сусід. Тому вміння відрізняти провокації і не піддаватись зовнішньому впливу стає важливою навичкою.

Запрошуємо вас на лекцію, присвячену способам виявлення та знешкодження маніпуляцій у суспільно-політичній сфері. Ви дізнаєтесь навіщо атакують вашу свідомість і якою мірою ви вразливі до цих атак. З’ясуєте як виробити в собі стійкість до подібних технологій. Крім того, дізнаєтесь, які маркери допоможуть розпізнати та нейтралізувати маніпуляцію.

Лектор - Світлана Машаровська, PhD у галузі політичних наук.  Автор дисертації присвяченій  маніпулятивним технологіям, рівням та способам протидії їм. Лектор класів з політичної та громадянської освіти. У 2006-2014 р.р. – працювала у корпоративних і політичних комунікаціях. З 2014 р. до сьогодні − директор агенції «Масс коммунікейшнз», що спеціалізується у тому числі на комунікативних стратегіях та протидії інформаційним атакам. Консультувала багатьох успішних політиків нової хвилі. Має значний досвід виявлення і знешкодження дезінформації.

Долучайтесь до заходу щоб зрозуміти як діють пропагандисти та не дати ввести себе в оману. Як залишатись ефективним та захистити від стресу близьких і друзів. Лекція також буде корисною тим, хто професійно працює з інформацією: журналістам, піарникам, активістам.

Кількість місць обмежена. Зареєструйтеся, будь ласка: http://bit.ly/1SzJO0x

Вхід вільний. Щоб потрапити у будівлю Американського дому, при собі обов’язково мати паспорт чи посвідчення водія.

Earlier Event: April 16
Yoga @America House
Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out