Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Back to All Events

Круглий стіл з питань психосоціальної підтримки ветеранів АТО

Починаючи з 2014 року фахівці-психологи України працюють із військовослужбовцями та ветеранами в різних умовах, ускладнених відсутністю належної нормативно-правової бази щодо психологічної реабілітації й психосоціальної підтримки: на полігонах, у військових частинах, створених волонтерами реабілітаційних центрах.

Незважаючи на стіхійність організованої допомоги, вона є достатньо кваліфикованою та має позитивні результати.

Саме задля обміну досвідом надання психологічної допомоги Воїнам України та членам їхніх родин буде проведено цей колективний дискус, завданнями якого є:

  • ознайомлення колег із результатами роботи;
  • узгодження застосованих методик;
  • напрацювання спільної стратегії та формування запиту щодо обміну інформацією з колегами США.

Захід організовує Благодійний Фонд «СФЕРА ДОБРА», голова правління якого Тетяна Палієнко є учасником програми обміну IVLP “Допомога військовим ветеранам. Досвід США для України”, організованої Посольством Сполучених Штатів Америки. Психолог, співорганізатор Психологічної Служби Майдану, Благодійного Фонду СФЕРА ДОБРА, волонтер із психологічної підтримки воїнів АТО. Протягом останніх трьох років вона ініціювала та провела понад 40 тренінгів з навчання дієвих практичних способів самопідтримки та самокорекції ветеранів, допомоги їм та членам їх родин, адаптації і порозуміння для понад 800 атовців.

Партнерами заходу є: Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Києво-Могилянська Академія та ВГО «Українська Асоціація арт-терапії». Надалі можливе долучення до Круглого столу фахівців-психологов з Америки, які також працюють з військовими ветеранами.

Захід некомерційний, позапартійний та безкоштовний для учасників і відвідувачів.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Related events

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out