Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Англійська з Марі

Marie2.png

Привіт, мене звати Марі Снайдер і я експертка з вивчення англійської мови. Я викладала англійську по всьому світу, від Коста-Рики до М'янми та Ботсвани. 

Я спеціалізуюся на публічних виступах, навчаю критичному мисленню, а також проводжу тренінги для викладачів. В Американському домі я розробляю програми з вивчення та удосконалення англійської мови, щоб задовольнити твої унікальні потреби. Сподіваюся ти відвідаєш деякі з цих програм або ж усіх.

 
1 english for beginners.jpg

Англійська для початківців

Приходь на наші уроки англійської мови для початківців та вдосконалюй свої комунікативні навички. Цю програму я розробила для студентів та молодих спеціалістів, які лише розпочали свій профейсійний шлях.

2 teacher training.jpg

Тренінги для вчителів

Дізнайся більше про методології, підходи та вправи, які використовують викладачі американських університетів та коледжів. Адаптуй їх до потреб своїх учнів та тем уроків.

 
4 creative writing.jpg

Курс письменницької майстерності

Розвивай та вдосконалюй свій рівень майстерності письма англійськю у неформальній атмосфері. Наша творча група зустрічається двічі на місяць, щоб пописати та обговорити літературні прийоми. Для участі в програмі необхідно подати заявку. 

6 mooc camps.jpg

MOOC Camps

Програма MOOC Camps – це поєднання масових відкритих онлайн-курсів з щотижневими зустрічами-дискусіями. Онлайн-курси цієї програми охоплюють різні теми і будуть цікавими для вчителів, журналістів та підприємців. Щоб взяти участь у програмі необхідно попередньо зареєструватися. В середньому один курс триває 5-7 тижнів.

 
8 Professional Communication Skills for Startups.jpg

Вмій розказати

Курс для стартаперів

Орієнтуватися у світі стартапів буває непросто, а особливо якщо доводиться спілкуватися англійською. Я розробила англомовну програму, яка допоможе тобі розвинути комунікаційні навички необхідні на шляху реалізації твого стартапу. Під час програми ти навчишся нетворкінгу, пітчингу та як виступати перед аудиторією. Для участі в програмі необхідно подати заявку.

7 Professional Communication Skills for Leaders.jpg

Вмій розказати

Курс для лідерів

Цей курс я розробила для студентів, молодих спеціалістів та викладачів, які хочуть вдосконалити свої навички нетворкінгу, публічних виступів, презентацій та іншим форм комунікацій англійською мовою.


Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out