Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Мейкерспейс

Мейкерспейс – це особлива кімната інновацій і творчості в Американському домі. Створюйте речі, вчіться, дізнавайтесь про щось нове, обмінюйтесь ідеями, розробляйте власні проекти. Це місце, де ви можете створювати проекти своїми руками або за допомогою техніки й розвивати свій креативний, інноваційний, підприємницький, науковий потенціал.

 

Як користуватися Мейкерспейсом?:

  • Мейкерспейс відчинено в робочі години Американського дому.
  • Для користування технікою зареєструйтеся заздалегідь.
  • Зберігайте ваші проекти на зовнішніх записувальних пристроях (зовнішні жорсткі диски, карти пам'яті тощо). Зображення, відео, записи може бути видалено після користування технікою.
  • Ви можете взяти із собою свої музичні інструменти або інші необхідні для вашого проекту речі.
  • Заборонено використання техніки для протизаконної діяльності, з комерційною або рекламною метою тощо.

 

Обладнання:


Проекти

Україна-Дивосвіт

Мейкерспейс Американського дому послугував знімальним майданчиком для художниці Марії Білої, яка знімала відеоогляд на авторську антистрес-розфарбовку "Україна-Дивосвіт". Ця книга має 50 ілюстрацій, виконаних від руки, для розфарбовування всередині, а також уривки віршів, ретельно підібрані під настрій кожного із сюжетів. 


Книги, які говорять

Американський дім підтримує ініціативу Всеукраїнського Інтеграційного Руху «ВІР в Україну» і надає змогу волонтерам озвучувати книги для дітей з вадами зору. Метою соціального проекту «Книги, які говорять» є сприяння повноцінному розвиткові дітей шляхом збільшення кількості аудіокниг у спеціалізованих бібліотеках та загальноосвітніх закладах.


molodiya01.jpg

Molodiya Festival

За час роботи в Американському домі команда фестивалю соціальної відеореклами «Molodiya» підготувала ключові візуальні матеріали для проведення фестивалю й виконала значну частину організаційної роботи. Водночас в Американському домі було проведено семінари для молодих режисерів, метою яких було навчити перспективних українських рекламістів продуктивнішим та ефектнішим прийомам соціальної реклами.