Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Мейкерспейс

Мейкерспейс – це особлива кімната інновацій і творчості в Американському домі. Створюйте речі, вчіться, дізнавайтесь про щось нове, обмінюйтесь ідеями, розробляйте власні проекти. Це місце, де ви можете створювати проекти своїми руками або за допомогою техніки й розвивати свій креативний, інноваційний, підприємницький, науковий потенціал.

 

Як користуватися Мейкерспейсом?:

  • Мейкерспейс відчинено в робочі години Американського дому.
  • Для користування технікою зареєструйтеся заздалегідь.
  • Зберігайте ваші проекти на зовнішніх записувальних пристроях (зовнішні жорсткі диски, карти пам'яті тощо). Зображення, відео, записи може бути видалено після користування технікою.
  • Ви можете взяти із собою свої музичні інструменти або інші необхідні для вашого проекту речі.
  • Заборонено використання техніки для протизаконної діяльності, з комерційною або рекламною метою тощо.

 

Обладнання:


Проекти

Україна-Дивосвіт

Мейкерспейс Американського дому послугував знімальним майданчиком для художниці Марії Білої, яка знімала відеоогляд на авторську антистрес-розфарбовку "Україна-Дивосвіт". Ця книга має 50 ілюстрацій, виконаних від руки, для розфарбовування всередині, а також уривки віршів, ретельно підібрані під настрій кожного із сюжетів. 


Книги, які говорять

Американський дім підтримує ініціативу Всеукраїнського Інтеграційного Руху «ВІР в Україну» і надає змогу волонтерам озвучувати книги для дітей з вадами зору. Метою соціального проекту «Книги, які говорять» є сприяння повноцінному розвиткові дітей шляхом збільшення кількості аудіокниг у спеціалізованих бібліотеках та загальноосвітніх закладах.


molodiya01.jpg

Molodiya Festival

За час роботи в Американському домі команда фестивалю соціальної відеореклами «Molodiya» підготувала ключові візуальні матеріали для проведення фестивалю й виконала значну частину організаційної роботи. Водночас в Американському домі було проведено семінари для молодих режисерів, метою яких було навчити перспективних українських рекламістів продуктивнішим та ефектнішим прийомам соціальної реклами.

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out